Menü Kapat

Doğru Cevap Kahramanmaraş’ta!

Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi Mustafa Or Caddesi üzerinde, geçtiğimiz Cumartesi günü Doğru Cevap Özel Öğretim Kursları Kahramanmaraş Şubesi düzenlenen törenle açıldı. Saat 15.00’da yapılan açılış töreninde Kurucu Kurs Müdürü Şehmuz Karaman: “Türkiye’de şubelerini hızla açan Doğru Cevap Özel Öğretim Kursları Kahramanmaraş Şubesi ilk açılış izni alan kursumuz oldu. Bugün düzenlemiş olduğumuz açılışımıza uzaktan ve yakından gelen dostlara teşekkür ediyorum” dedi.

Doğru Cevap Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Demirelli: “Dershanelerin dönüşüm sürecinde bizler Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak özel öğretim kursları, etüt eğitim merkezleri ve temel liseler açtık bugün tüm Türkiye’de şubelerimizde gençlerimize hizmet veriyoruz” dedi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muharrem Erantepli: “Şehmuz Karaman hocamız her zaman her yaptığı işin güzelini yapmaktadır. Doğru Cevap da çok doğru yaptığı bir iştir. Ekibini ve kendilerini kutluyorum, hayırlı olsun” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra ise açılış Kurdelesi Muharrem Erantepli, Mahmut Demirelli, İbrahim Gülsu ve açılışa katılanlar tarafından kesilerek hizmette açıldı. Aynı gün akşam ise Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde Erdal Demirkıran tarafından. “Sen Dünyanın En Zeki İnsanısın” konulu konferans verildi. Doğru kurs ‘Doğru Cevap’, Kahramanmaraş’ta açtığı Şubesi ile bölge insanına ve üniversiteye hazırlanan çocuklarımıza hizmet verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.