Menü Kapat

Hakkımızda

Doğru Cevap Kursları

Yılların eğitim tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük ve köklü kurs ağıyla bugüne kadar sayısız insan yetiştiren Doğru Cevap Kursları, ulusal sınavlara hazırlama yanında okul derslerine katkı ve ara sınıflarda ders destek ve okul sınavlarına hazırlık çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten bir kurumdur.

Doğru Cevap Eğitim Kurumları 2020-2021 Eğitim öğretim döneminde Türkiye’nin çoğu illerinde şubeleşmiş; 72 kurs 10 okul toplam 82 kurumu, 1500’e yakın çalışanı, 12.000 öğrencisi ile Türkiye’nin önde gelen zincir eğitim kurumlarından biri durumundadır. Gelişim planını daha çok kurslar üzerine kurgulayan eğitim kurumumuz farklı konseptlerde okul sektöründe de lider olmayı hedeflemektedir.

Kadromuz

Necdet FERSİZ

Kurucu

Kemal ÜNAL

Müdür

Esra Güloğlu

Müdür Yardımcısı

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası eğitim alanında tamamen millî ve yerli, kendi eğitim öğretim sistem ve metodolojisini geliştiren öncü ve saygın bir eğitim kurumu olmak. Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak dünya ile entegre, donanımlı ve millî kimliğini benimsemiş bir gençlik yetiştirmek. Yurt içi ve yurt dışında açacağımız okul ve üniversiteler ile hizmet ağını geliştirmek, güçlendirmek. Millî eğitim sisteminin gelişimine katkıda bulunacak yenilikler üretmek. İlk 5 yıllık büyüme planı sonrası Türkiye’nin en büyük zincir eğitim kurumlarından biri olmak. 

Misyonumuz

Ülkesini ve milletini seven, millî ve manevi değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı, sorumluluk duygusu gelişmiş, birkaç lisanı çok iyi konuşabilen, teknoloji ve dünya çapında gelişmeleri yakından takip eden nitelikli bireyler yetiştirmek. Akademik başarının yanı sıra spor, sanat, teknoloji alanlarında entelektüel bilgi birikimine sahip nesiller yetiştirmek. Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek ve güncelleyerek veli ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede karşılamak. Kurum, veli ve öğrenci üçgeninde iletişim gücü yüksek bir aile bilinci oluşturmak. Ezberden ziyade anlamaya, bilgiler arası ilişkiler kurmaya, öğrendiklerini hayata tatbik etmeye odaklı bir eğitim sistemi inşa etmek.

0
Yılda
0 +
Kazanan Öğrenci
0
Kişilik Sınıflar
0 +
Profesyonel Eğitmen